Najnovšia verzia systému ascAgenda

Inštalácia novšej verzie programu zachová všetky doteraz zadané dáta.

Testovanie 9

Prihlasovanie žiakov na Testovanie 9 (od 13.11.2023) Čítať viac

10. November 2023

Výkazy typu Škol

Výkazy pre ÚIPŠ (typu ŠKOL) pre nový školský rok 2023/2024, najmä pre ZUŠ, ale aj na prípadnú kontrolu pre ostatné typy škôl Čítať viac

18. September 2023

Vzdelávacie poukazy

Komplet administrácia vzdelávacích poukazov pripravená pre školský rok 2023/2024 Čítať viac

25. August 2023

Aktualizácie tlačív

Tlačivá pripravené pre nový školský rok 2023/2024: Katalógové listy, Triedne výkazy, Osobné spisy, ...

25. August 2023

Speech Icon Všetky novinky
Better Timetable

Kompletná administratíva školy

Systém ascAgenda používa viac ako 3300 slovenských škôl na komplenú administratívu školy od evidencie žiakov cez prácu s tlačivami až po moderné funkcie ako elektronická žiacka knižka alebo elektronická triedna kniha.

Vždy aktuálne

Tím skúsených programátorov v asc neustále vyvíja a upravuje systém, aby bol s súlade s aktuálnymi požiadavkami štátnych orgánov, či reálneho života v škole.

Better Timetable
Better Timetable

V súlade s legislatívou

Zákony, nariadenia, vyhlášky... Zamerajte sa na skutočné poslanie školy - výchovu a vzdelávanie mládeže a nechajte starosti s meniacou sa legislatívou nám.

Pero nie je potrebné

Buďte moderní. Elektronická žiacka knižka, elektronická triedna kniha alebo tlač vysvedčení sú jedny z funkcií, ktoré nielen vyzerajú moderne, ale reálne šetria čas, zlepšujú renomé školy a ulahčia organizáciu školy. Pozrite si recenzie našich spokojných používateľov.

Better Timetable
ETK, vyskúšajte! Samozrejme aj tam sa spočiatku potrápite, ale učiť sa treba v každom veku a moje kolegyne, aj takmer 60 ročné, to zvládli a ja ich za to obdivujem.
Jaroslava Srničková
ZŠ Korňa
Slovensko
Vďaka mobilnej apke sa môže stať, že učiteľov začne baviť okrem učenia aj administratíva. Múdro premyslené prostredie ponúka učiteľovi pohodlnú kanceláriu. Ak si raz vyskúšate otvárať "šuflíčky" so známkami, triednou knihou či rozvrhom jemným dotykom – niet cesty späť.
Jana Kontúrová
Základná škola, Bošany
Slovensko
Speech Icon Zobrazit další příspěvky...
ascAgenda
ascAgenda je populárny softvér na kompletnú administráciu školy. Medzi hlavné funkcie patrí: Evidencia žiakov, učiteľov, tried, majetku, knižnice, tlač zoznamov, rozhodnutí, výchovných opatrení, vysvedčení, zoznamov, rozhodnutí, vzdelávacích poukazov, kultúrnych poukazov, automatické odosielanie vzdelávacích poukazov, správa záujmových krúžkov a množstvo iného.
ascEdupage
Tisíce škôl využívajú ascEdupage ako webstránku ako aj interný školský portál, kde žiaci, rodičia a učitelia pracujú s elektronickou žiackou knižkou, prezerajú si rozvrh, suplovanie. Toto všetko bez nutnosti programovania.
Elektronická triedna kniha
Nostalgické spomienky na žiaka, ktorý cez delené hodiny prenáša triednu knihu z učebne do učebne sa pomaly stávajú výsosťou starších ročníkov. Použitím elektronickej triednej knihy je triedna kniha dostupná vždy a všade. Prečítajte si viac
Elektronická žiacka knižka
Časy sa menia. Vďaka systému ascAgenda už rodičia žiakov na viac ako 1500 škôl majú prístup k akademickým výsledkom svojich detí na internete.
Elektronická dochádzka
Prečo počítať vymeškané hodiny, keď ich môže počítač spočítať za vás? A nielen to. Jeden klik a systém ascAgenda vygeneruje a vytlačí kompletné tlačivo.
Rozvrhy online
ascAgenda v spojitosti s ascRozvrhmi umožňuje publikovať rozvrh na webstránku a sprístupniť ho učiteľom, žiakom alebo rodičom. A čo viac, umožňuje publikovať každodennú informáciu o suplovaní. Prečítajte si viac
Suplovanie
Vyriešiť otázku suplovania môže byť komplikovaná a stresujúca práca. ascSuplovanie automaticky odporučí, ktorý učiteľ môže učiť hodinu. Nielen to, odporučí to v závislosti od aprobácie, vyťaženosti a úväzku. Prečítajte si viac
Platby
Elektronická evidencia platieb je populárna funkcia, ktorá umožní škole vyberať rozličné poplatky - od školy v prírode po učebnice. Prichádzajúce platby sa automaticky spárujú a vytvoria prehľadnú evidenciu: ktorý žiak už zaplatil a ktorí ešte ostávajú.
E-Learning
Umožnite svojim učiteľom vytvárať elektronické študíjné materiály, ktoré sa dajú priradiť študentom ako domáca úloha. E-learning ponúka taktiež funkciu na evidenciu projektov žiakov, či možnosť prepojiť materiály s tematickym plánom a viacero daľších funkcií.
Mobilná aplikácia
Jedna z kľúčových funkcionalít systému ascAgenda je mobilná aplikácia. Väčšina funkcií ascAgendy je rýchlo a pohodlne prístupná z telefónu alebo tabletu. Učiteľ môže zadať známky, študenti si môžu prezrieť rozvrh a veľa iného. Prečítajte si viac
A veľa ďalšieho
Školská fotogaléria, záloha dát, Elektronický kalendár a veľa, veľa iných užitočných funkcii.
Môžem používať systém ascAgenda bez registrácie?

Áno. Základné elementy systému ascAgenda sa dajú používať aj bez registrácie. Medzi základné funkcie patrí evidencia žiakov, tried, učiteľov, krúžkov a záujmového vzdelávania.

Ako ťažké je používať systém ascAgenda?

Jedna z priorít pri vývoji tohto systému bolo jednoduché a intuitívne použivanie. Inštalácia je jednoduchá a ak by ste aj náhodou mali ťažkosti, radi vám pomôžeme.

Čo naviac mi prinesie systém ascAgenda Komplet?

ascAgenda Komplet obsahuje všetky nástroje na zriadenie školy 21. storočia. Je na vás, či umožníte učiteľom zapisovať známky cez tablet, rodičom prezerať si školský kalendár alebo evidovať dochádzku žiakov elektronicky, ascAgenda Komplet vám všetky tieto možnosti ponúka.

Ako zvládnem prechod z papierovej evidencie na elektronickú?

Na slovensku už viac ako 1000 škôl zvládlo prechod z papierovej na elektronickú školu. Prechod nemusí byť zo dňa na deň a kľudne môže začať aj v priebehu školského roka. Naviac, s prechodom vám radi pomôžeme.

Musím viesť aj papierovú verziu školskej administratívy?

Nie. Papierová evidencia nie je bezpečná, môže sa stratiť, alebo môžu uniknúť citlivé informácie. Nakoniec, všetky elektronické dáta evidované v systéme ascAgenda sa dajú vytlačiť rovnako, ako keby boli evidované papierovo priebežne.

Prečo používať ascEdupage ako školskú webstránku?

Webstránka generovaná systémom ascAgenda, ascEdupage, má veľa živých elementov, ktoré reagujú na zmenu dát v škole. Táto stránka napríklad bude mať aktuálny rozvrh, suplovanie, kontakty učiteľov ako aj množstvo informácií pre rodiča a pokročilých online funkcií.

Speech Icon Máte na asc otázku?

Licencovanie ascAgenda

V prvom rade treba povedať, že základné funkcie systému ascAgenda, ako evidencia žiakov, učiteľov ako aj tlač rozhodnutí alebo vzdelávacích poukazov, sme sprístupnili pre školy na Slovensku zadarmo. Ak ešte ascAgenda nepoužívate, môžete začať s touto, bezplatnou verziou.

ascAgenda

Registrovaná verzia systému ascAgenda vám pomôže so školskou administratívou

ascAgenda Komplet

Všetko, čo v asc máme, vám sprístupníme v balíku ascAgenda Komplet.

Vyskúšajte ascAgenda

Jednoducho vyplňte formulár a my vám zašleme všetky potrebné informácie o začatí používania systému ascAgenda.